Nabór


Jeśli jesteś Zawodnikiem bądź Rodzicem Zawodnika, który chce dołączyć do Akademii Piłkarskiej Wisłok Strzyżów to znajdujesz się w dobrym miejscu!

Aktualnie prowadzimy CAŁOROCZNY OTWARTY nabór do Akademii Piłkarskiej Wisłok Strzyżów. Organizujemy zajęcia piłkarskie dla dzieci i młodzieży w wieku 9-15 lat.

Jak dołączyć do Akademii Piłkarskiej Wisłok Strzyżów?

1.

O przynależności do grupy treningowej w pierwszej kolejności decyduje rok urodzenia zawodnika. W sezonie 2023/24 podział wygląda następująco:

  • Rocznik 2014 i 2013 – Drużyna Orlików
  • Rocznik 2012 i 2011 – Drużyna Młodzików
  • Rocznik 2010 i 2009 – Drużyna Trampkarzy

2.

Skoro wiesz już do której drużyny możesz Ty bądź Twoje dziecko przynależeć, to udaj się do zakładki KONTAKT i odszukaj Trenera prowadzącego daną drużynę. Każda Nasza Drużyna dzieli się na dwie grupy: Grupę A oraz Grupę B. Sugerujemy, żeby w pierwszej kolejności skontaktować się z Trenerem Grupy B danej Drużyny.

3.

Jeśli udało znaleźć się Trenera prowadzącego daną Grupę, to zadzwoń do niego i poinformuj o chęci dołączenia do Akademii. Trener poinformuje Cię o najbliższych treningach (miejsce, data, godzina).

4.

Na pierwszy trening możesz zabrać ze sobą wypełniony formularz zgłoszeniowy zawodnika – znajdziesz go w zakładce INFORMACJE -> DOKUMENTY. Pamiętaj by zapoznać się z regulaminem Akademii Piłkarskiej Wisłok Strzyżów. Tam znajduje się informacja o opłacie członkowskiej i wiele innych ważnych informacji.

5.

Przygotuj dla siebie bądź Twojego dziecka wygodny strój sportowy, dopasowane do miejsca treningu obuwie i…widzimy się na miejscu!

W przypadku jakichkolwiek innych pytań zawsze możesz skontaktować się z Koordynatorem Akademii, który odpowie na wszystkie zadane pytania. Numer telefonu znajdziesz w zakładce KONTAKT.

Scroll to Top